Saz Hasır Bambu

Bambu Dekorasyon

Bambu Dekorasyon Uygulamalarımız

Bambu çubuklar artık hayatımızın her alanında br çok yerde dekoratif amaçlı kullanılmakta. Bambu ağacının meyvesi olan bambu çubukların eşsiz doğallığı ve sağlamlığı bambu dekorasyonun  her geçen gün daha fazla tercih sebebi olmasını sağlamaktadır.

 

 

Bambu Dekorasyon Sayfa Başlıklarımız

 

Bambu Dekorasyon Uygulamalarımız

Bambu  Şemsiye

Bambu Şemsiye

Dayanıklı ve sağlam bambu şemsiyeler üretiyoruz. İstenilen her tasarımda ve ölçüde Türkiye'nin her yerine bambu plaj şemsiyesi göndermekteyiz.

Devamını Oku
Bambu Dekorasyon

Bambu Dekorasyon

SAZ HASIR BAMBU olarak bambu dekorasyonda tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. 5 Yıldızlı otellerin tercihi bambu dekorasyonda kaliteli işçilik ve yaratıcı fikirlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Devamını Oku
Bambu Hasır

Bambu Hasır

Bambu hasır uygulamalarımız, bambu hasır ürünlerimizi inceleyiniz. Bambu hasır uygulama ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız. Tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz. Bambu dekorasyonda kullanılan bambu hasır modellerimizi ince

Devamını Oku
Bambu Kamış

Bambu Kamış

Bambu kamış çubuklar ile bambu dekorasyon uygulamalarımızı inceleyiniz. Tüm Türkiye'de hizmet veriyoruz. Bambu kamış uygulama için ve bambu dekorasyon fikirleriniz için bizlere ulaşın

Devamını Oku
Bambu Kaplama

Bambu Kaplama

Bambu çubuklar ile bambu tavan kaplama, bambu duvar kaplama, bambu dekorasyon himzetlerimiz ile ile detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Devamını Oku
Bambu Çit

Bambu Çit

Bambu çitler ile siz de iç ve dış dekorasyonda doğal ve egzotik mekanlara sahip olun. Doğallığın keyfini ve rahatlığını hissedin.Bambu çitler özellikle bahçenizde harika bambu dekorasyon uygulamalarına sahip olabilirsiniz.

Devamını Oku
Bambu Çatı

Bambu Çatı

Bambu çatı, bambu çatı kaplama ve bambu dekorasyon hizmetlerimizi inceleyiniz. 50 Yıllık tecrübemizle bambu çatı alanında tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku

 

Bambu Dekorasyonun Avantajları

  • Bambu dekorasyon uygulamaları ile daha doğal ve uzun ömürlü yapılara sahip olacaksınız.
  • Bahçenizdeki bambu çitler ile yaşam alanınızı daraltmadan estetik, ferah ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz
  • Bambu çatılar ile dayanıklı doğal mekanlara sahip olabilirsiniz. Bambu çatı ve bambu kaplama uygulamaları uygulanan mekanlara iyi bir ısı yalıtımı sağlayacaktır
  • Bambu kamışlar ile evinizde, terasınızda paravan ya da dekoratif duvar kaplama uygulamaları ile doğal görünümlü ve işlevli dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.
  • Bambu dekorasyonda kullanılan bambu çubuklar doğal , dayanıklı olduğu kadar zahmetsiz bakımları ile de çok tercih edilmektedir.
  • Bambu dekorasyonu iç ve dış dekorasyonda tercih ederek doğa ile iç içe yaşam alanları tasarlayarak günün stresini ve yorgunluğunu unutabilirsiniz.

 

Bambu Dekorasyonda yarım asırlık tecrübe ve uzman kadromuzla Türkiye'nin her yerinde hizmet vemekteyiz. Bambunun doğallığı ve zerafetini mekanlarınıza taşıyın.

Bambu Dekorasyon uygulamalarımız ile doğal görünümlü, uzun ömürlü ve  şık mekanlara sahip olabilirsiniz, Bambu çatı, bambu çit, bambu gölgelikte işinin ehli ekibimiz ve YARIM ASIRLIK tecrübemizle sizlere Tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

Bambu Dekorasyon uygulama ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat talep etmek için bizlere ulaşınız. 

 

Bambu Dekorasyonun Uygulama Fotoğraflarımız

Bambu Dekorasyon Örneklerimiz