Saz Hasır Bambu

Saz Dekorasyon Uygulamalarımız

Saz Dekorasyon Uygulamarımız

Saz dekorasyon ile doğal ve egzotik mekanlar tasarlıyoruz. Saz kamışlarının ustalıkla ve zerafetle birleştiği saz dekorasyon uygulamlarımızı inceleyiniz.

Saz Dekorasyon, saz şemsiye, saz kamış gölgelik uygulamalrımız ile 40 Yıldır Tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz. Saz Kamış Uygulamalarımızı detaylı inceleyiniz.  

Bu Makalemizde Sizler için tüm uygulamalrımız hakkında bir çok faydalı bilgi sunmayı amaçlıyoruz.

Bu sayfa içerisinde bulacağınız konu başlıkları

 

Saz Dekorasyon Uygulamalarımızı Keşfedin

Kirpi Çatı

Kirpi Çatı

Kirpi Çatılar Saz Dekorasyon da en çok tercih edilen ve tüm çatı tiplerine uygulanabilen doğal ve sağlam kamış çatı uygulamalarıdır. Kirpi Çatı Modellerimizi Keşfedin.

Devamını Oku
Kamış Çatı

Kamış Çatı

Kamış çatılar ile doğal ve tropik mekanlara sahip olun. Kamış çatı hakkında herşeyi burda bulabilirsiniz. Tüm Türkiye de kamış çatı ve kamış gölgelik yapıyoruz.

Devamını Oku
Kamelya Çatı ve  Kamelya Gölgelikler

Kamelya Çatı ve Kamelya Gölgelikler

Kamelya çatı modelleri, kamelya gölgelikler, kamelya kamış çatı uygulamalarımız ile Tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz. Saz Dekorasyon kamelya gölgelik ve çatılarımızı inceleyiniz. Detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.

Devamını Oku
Kamış Şemsiye

Kamış Şemsiye

Kamış şemsiye, saz kamış şemsiye ve kamış şemsiye imalat ve Türkiye genelinde perakende ve toptan satışlarımız bulunmaktadır. SAZ HASIR BAMBU Güvencesiyle

Devamını Oku
Saz Dekorasyon

Saz Dekorasyon

SAZ Ailesi Olarak Saz Dekorasyondaki 50 Yıllık Tecrübelerimizle, Saz dekorasyon , saz çatı dekorasyon saz hasır, saz kamış uygulamalarında tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
Saz Çatı

Saz Çatı

Saz çatı, saz kamışı çatı, saz gölgelik, saz şemsiye ve saz çatı dekorasyon ile YARIM ASIRLIK tecrübemizle TÜM TÜRKİYE'de hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
Kamış Gölgelik

Kamış Gölgelik

Saz kamışından, kamelya, çardak, bungalav ve diğer gölgelikleriniz için kamış gölgelik uygulamalrı yapıyoruz. kamış gölgelik fiyatları için bize ulaşınız.

Devamını Oku
Kamış Hasır

Kamış Hasır

Kamış hasır uygulama ve hizmetlerimizi inceleyeniz. Kamış hasır dekorasyon uygulama ve ürünlerimiz için detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız.

Devamını Oku
Bambu Kamış

Bambu Kamış

Bambu kamış çubuklar ile bambu iç ve dekorasyon uygulamarımızı inceleyiniz. Tüm Türkiye'de hizmet veriyoruz. Bambu kamış uygulamlarımız için ve bambu kamış fiyatlarımız için bize ulaşınız.

Devamını Oku
Gölgelik Şemsiye

Gölgelik Şemsiye

Gölgelik şemsiye uygulamalarımız, gölgelik şemsiye modellerimizi inceleyeniz. Türkiye'nin her yerine imalat ve satışlarımız mevcuttur. istenilen ebat ve tasarımlarda özel gölgelik şemsiye üretimi ve satışı yapıyoruz.

Devamını Oku
Çardak Gölgelik

Çardak Gölgelik

Çardak gölgelikler ile bahçelerinizde ve verandanızda doğal mekanlara sahip olabilirsiniz. 5 Yıldızlı otellerin tercihi kamış ve doğal ot kaplama çardak gölgelikler ile doğa ile iç içe mekanlar tasarlıyoruz.

Devamını Oku
Örme Plaj Şemsiyesi

Örme Plaj Şemsiyesi

Örme plaj şemsiyelerimiz kaliteli saz kamışı ve doğal otlar ile yapılmaktadır. İstenilen ebat ve modelde kamış ve örme hasır şemsiye olarak imal etmekteyiz.

Devamını Oku
Uzakdoğu Kirpi Çatılar

Uzakdoğu Kirpi Çatılar

Uzakdoğu kirpi çatılar ile sizleri uzakdoğuya götürecek eşsiz doğallıkta ve kalite de olan saz dekorasyon uygulamalarımızı keşfedin. Saz Dekorasyon ile Uzakdoğu rüzgarları estirin

Devamını Oku
Bali Evleri

Bali Evleri

Sizleri bali evlerine götürecek doğallık ve zerafetin bir arada bulunduğu saz dekorasyon bali evleri çatı ve gölgelik uygulama ve modellerimizi keşfedin.

Devamını Oku

 

Saz Dekorasyonun Faydaları Nelerdir?

  • Saz dekorasyon ile yapılan saz çatı ve kamış şemsiyeler tamamen doğal ve doğa ile iç içe bir görünüm sağlar
  • Saz dekorasyon ile yapılan saz çatı ve kamelya gölgelikler iyi bir yalıtım sağlar ve yazın çok sıcak havalarda dahi size daha ferah bir mekan yaratır.
  • Saz dekorasyonda kullanılan kamışlar ustalıkla bir araya getirildiği takdirde uzun yıllar dayanır ve güneşe, ve yağmura karşı dayanıklılığını korur.
  • Saz dekorasyon ile tasarlanan doğal mekanlar günün stresini ve yorgunluğunu unutturur ve daha huzurlu bir hayatın kapılarını aralar.
  • Saz dekorasyon ile yaptığınız bir kamelya çatı ya da çardak gölgelikler evinizi ya da işletmenizi ziyaret eden misafirlerinizde büyük bir hayranlık uyandıracaktır.
  • En unutulmaz anlarınıza ve fotoğraf karelerinizi saz kamış şemsiyelerinizin ya da saz dekorasyon ile yapılan bir kamelya gölgeliklerin altında sahip olabilirsiniz.
  • Saz dekorasyon sizi çok uzaklarda Maldivlerde ya da bir Bali evleri tatilinde hissettirecek

 

Saz Dekorasyon Uygulama Resimleri 

Saz Dekorasyon Kamelyalar

Saz Dekorasyon Modellerimiz

Saz Şemsiye