Saz Hasır Bambu

Hasır Kamelya

Hasır Kamelyalar, Hasır Kamelya modelleri ve Hasır Kamelya Fiyatları için bize ulaşınız. Büyüleyici hasır kamelya uygulamalarımız inceleyiniz.

Hasır Kamelyalar Güzelliğiyle Büyülüyor

Hasır kamelyalar günümüzün en çok tercih edilen hasır dekorasyon ve saz dekorasyon uygulamalarıdır. 5 Yıldızlı otellerden, Villa sahiplerine kadar herkesin tercih ettiği hasır kamelyalar gün geçtikçe daha bilinmekte ve popüler hale gelmektedir.

Hasır Kamelyalar NasıL Yapılır?

Hasır kamelyalar, kamelyaların çatı iskeletine %100 doğal malzemelerin kaplamanması ile yapılmaktadır. Doğal ve egzotik görünümleri ile ön plana çıkan hasır kamelyalar, kamış, saz otu, kargı ve doğal otlar ile yapılabilmektedir.

Bizim en çok uygulama yaptığımız hasır kamelya çeşitleri doğal ot kaplamalı ve kamış kaplamalı olan modellerdir.

 

Hasır Kamelya Çatı Modelleri

Hasır kamelyalar, kamış çatı, kirpi çatı ve püsküllü çatı olarak yapılabilmektedir. Farklı malzemeler ve farklı uygulama teknikleri ile yapılabilen hasır kamelyalar bahçenizde ve turizm işletmenizde tropikal bir hava ettirecektir.

Hasır Kamelya Fiyatları

Hasır kamelya fiyatları uygulanacak kamelyanın büyüklüğüne ve hangi malzeme ile kaplanacağına göre değişmeketedir. Hasır kamelyalar içerisinde kirpi ve kamış kamelya çeşitleri, doğal ot hasır kamelyalara göre daha yüksek maliyetlidir.

Hasır kamelya fiyatlarımız ve hasır kamelya modellerimiz için bizlere telefon numaramızdan ya da whatsapp müşteri hattımızdan ulaşabilirsiniz.
 

Diğer Ürün ve Hizmetlerimizi İnceleyin