Saz Hasır Bambu

Kamış Şemsiye

Kamış şemsiye, saz kamış şemsiye ve kamış şemsiye imalat ve Türkiye genelinde perakende ve toptan satışlarımız bulunmaktadır. SAZ HASIR BAMBU Güvencesiyle

Kamış Şemsiye Uygulamalarımız

Kamış şemsiyeler saz kamışlarının ustalıkla ve sanat ile birleştirilmesi ile üretilen doğal plaj ve bahçe için tasarlanmış dekoratif şemsiyelerdir.

Kamış şemsiyelerin doğal görünümü yanı sıra şık ve tropikal bir havası da vardır. Kamış şemsiyelerin iyi bir gölgelik olması ve şık görünümü ile yazın sizin için harika bir mekan olacak.

Kamış Plaj Şemsiyesi

Kamış şemsiye nasıl yapılır?

Kamış şemsiyeler kaliteli saz kamışlarının ustalıkla ve sağlam bir şekilde şemsiye iskeleti üzerine örülmesi ile yapılmaktadır. Kamış şemsiyelerimiz el yapımı ve usta becerisi ile yapılmaktadır. Şuan da ülkemizde seri üretim fabrikasyon kamış ve hasır şemsiye üretimi mevcut değildir.

Kamış şemsiyeler aynı kamış çatı da olduğu gibi saz kamışları ve çin otu ile yapılabilmektedir. Tek kademeli ve çok kademeli kamış çatı şekilde yapılabildikleri gibi kirpi çatı kaplama tekniği uygulanarak ta yapılabilmektedir.

Kamış Şemsiye Modelleri

Yukarıdaki resimde kademeli kamış tekniği ve çin otu kaplama ile yaptığımız kamış şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz.Gördüğünüz gibi bambaşka bir görünüm elde dilmektedir. kullanılan malzemenin cinsi ve uygulama tekniği şemsiyelerin görünümü de oldukça değiştirmektedir.

50 Yıllık bilgi birikimimiz ve tecrübeli ustalaramız ile istenilen her ebat ve tasarımda kamış şemsiye üretmekteyiz.

Kamış Şemsiye Kullanım Alanları

5 Yıldızlı oteller, plajlarda ki birçok işletme, mekanlarına tropik bir hava getirmek isteyen tüm işletme sahipleri ve bahçeli ev sahipleri kamış şemsiyeleri tercih etmektedir.

Günümüzde şehir hayatı, beton binalar ve yolların artması, yeşillik ve ağaçların azalması yani doğal yaşam alanlarının azalması insanları mekanlarını ve yaşam alanlarıni daha doğal bir görünüme kovuşturmaya sevk etmektedir.

Bu yüzden her geçen gün kullanım alanı ve uygulama yaptıran kişi ve işletme sayısı da artmaktadır.

Kamış Plaj Şemsiyesi

Neden Kamış Şemsiye

  • Kamış şemsiyeler doğal saz kamışlarından yapıldığı için çevre dostu ve tamamen doğal bir görünüme sahiptir.
  • Tüm modern ve rustik mimari yapılar ile uyumlu bir görünüme sahiptirler.
  • İstenilen tasarım ve ölçülerde kamış şemsiye üretimini ve satışını yapıyoruz.
  • Kamış şemsiyeler rüzgara, yağmura ve güneş ışığına karşı dirençli ve dayanıklıdır.
  • Kamış şemsiyelerin altında daha ferah ve daha huzurlu hissedeceksiniz.
  • Kamış şemsiyelerin bakımı kolay ve zahmetsizdir.