Saz Hasır Bambu

Hasır Şemsiye

Hasır şemsiye modellerimiz ve hasır şemsiye fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşınız. En yeni ve trend hasır şemsiye modellerimizi Keşfedin.

Hasır Şemsiye Üreticisiyiz

Hasır şemsiye 2020 modellerimizi inceleyiniz. Sipariş ve hasır şemsiye fiyatlarımız için bizlere ulaşınız.

3 Kuşaklık tecrübemiz ile doğal ve çevre dostu hasır şemsiye, hasır plaj şemsiyelerihasır dekorasyon, hasır gölgelik ve şemsiye imalat ve uygulamaları yapmaktayız. 

Türkiye'nin her yerine hasır şemsiye imalat ve satış yapmaktayız. Hasır dekorasyondaki yarım asırlık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Doğal yaşamın öneminin ve insanların doğal yaşama olan arzusunun her geçen gün daha da arttığını biliyoruz. Sizler için bahçenizde, verandanızda, ve işletmenizde doğal alanlar oluşturmanız doğal ve zarif hasır şemsiyeler üretiyoruz.

Hasır Şemsiye

Neden Hasır Şemsiye?

Hasır Şemsiyelerimiz %100 Doğal Ürünler İle Üretilmektedir.

 • Hasır şemsiyeler şık kullanışlı ve dekoratif ürünlerdir.
 • Hasır şemsiyeleri bahçenizde villalar da sahillerde turizm işletmelerinde çatılarını da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
 • Hasır şemsiyeler gölgelik olarak çok kullanışlıdır ve çok şık bir tasarıma sahiptirler.
 • Hasır malzemesi tamamen doğal bir malzeme olduğu için hem gölgelik olarak rahatlıkla kullanılabilir hem de iyi bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.
 • Hasır plaj şemsiyeleri bez ve branda şemsiye lere göre daha kullanışlı ve daha dayanıklıdır. Bez ve branda şemsiyeler doğal bir görünüme sahip olmadığı gibi bez ya da branda gibi malzemelerle yapılan şemsiyeler güneş ışığından kısa sürede olumsuz etkilenerek renk solması ve deformasyon gibi sorunları başlayacaktır. 
 • Hasır şemsiyeler ve hasır gölgelikler de güneşe karşı herhangi bir sıkıntı yaşanmadığı gibi doğal bir gece izolasyon sağladığı için hasır şemsiye ve hasır gölgeliklerin altında sıcak havalarda daha ılıman ve serin hissetmeniz mümkündür.
 • Hasır şemsiyeler ve hasır gölgelikler doğada bulunan doğal hasır malzemesinden yapılmaktadır. Doğa dostu ve şık bir tasarıma sahiptir. 
 • Hasır şemsiyeler iyi bir işçilik ve ustalıkla yapıldığında güneşe ve sıcağa karşı doğa bilgi yalıtım malzemesi gibi davranırlar. 

Hasır Şemsiye

 

Hasır Şemsiye Kullanım Alanları

 • Daha doğal egzotik şık ve modern mekanlara sahip olmak için günümüzde hasır şemsiye bir hasır gölgelik uygulamaları çok sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Özellikle turizm işletmeleri, 5 yıldızlı otellerden tutun butik otellere kadar birçok firma bahçesinde ve sahillerinde hasır şemsiye ve hasır gölgelik ürün ve uygulamalarına yer vermektedir. 
 • Sadece turizm işletmeleri de değil restaurant, düğün salonu, kahvaltılık mekanlar, oyun alanları, bakım evleri gibi birçok müessese de dış dekorasyon da hasır şemsiyeleri ve hasır dekorasyon ürünleri tercih etmektedirler. 
 • Bambu şemsiye olarak bahçe ve deniz şemsiyesi olarak

 


Bizler saz ailesi olarak yarım asırlık tecrübemiz ile iç ve dış mekanlarınız için hasır dekorasyon, hasır kaplamalar, hasır şemsiye, ve hasır gölgelik  imalat ve uygulamalarımızda tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

 

Hasır Şemsiye Fiyatları

Web sayfamız üzerindeki hasır şemsiye modellerimizden beğendiğinizi bizlere ulaşarak toptan ve perakende olarak sipariş edebilirsiniz. Tüm istenilen ebatlarda ve modellerde Türkiye'nin her yerine hasır şemsiye imalat ve satışlarımız mevcuttur.

Kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve kısa sürelerde teslimatlar ile Türkiye'nin her yerine gönderim sağlamaktayız.

Hasır Şemsiye Fiyatları

Hasır şemsiyeler uygun fiyatlıdırlar, ortalama standart bir hasır şemsiye 150-200 TL arası fiyatlarda değişebilmektedir.

Özel tasarım ve özel ebatlı hasır şemsiyleriniz ve diğer tüm siparişleriniz için bizlere ulaşarak anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Genellikle özel tasarım hasır şemsiyeler imal ettiğimiz için hasır şemsiye fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir ve bu yüzden web sayfamızda paylaşamıyoruz. Bizlere telefon numaramızdan ya da whatsapp üzerinden ulaşarak hasır şemsiye fiyatlarımız hakkında bilgi alınız.