Saz Hasır Bambu

Çin Otu

Çin otu ile hasır şemsiye, çin otu kamelya kaplamaları, çin otu çardak gölgelikler yapıyoruz. Çin otu ile püsküllü şemsiye ve püsküllü kamelya modellerimizi inceleyiniz.

  Çin Otu Nedir?

  Çin otu hasır dekorasyon ve saz dekorasyonda kullanılan doğal bir dekoratif ottur. Çin otu hasır şemsiyelerin, kamelya ve çardakların kaplanmasında kullanılmaktadır.

  Çin otu püsküllü doğal otlardır. Doğada kendi halinde yetişen bu otlar toplanarak desteler halinde birbirine bağlanır ve hasır şemsiye ve kamelyalara uygulanır.

  Çin otu ile çok farklı tasarımlarda hasır şemsiye, hasır kamelya ve çardak gölgelik modelleri yapılabilmektedir. Çin otu kaplama diğer adı ile doğal ot kaplama ve doğal ot süsleme olan bu uygulama ile mekanlarınızda doğa ile iç içe yaşam alanları inşa edebilirsiniz.

  Çin Otu Kaplama İle Doğal Mekanlar

  Doğal ve Egzotik Mekanlar

  Her geçen gün doğal mekanlar daha çok dikkat çekmekte ve daha çok tercih edilmektedir.

  Doğallıktan uzak bir yaşam sürmemiz ve stresli bir şehir hayatı yaşamamız doğal mekanlar için çekilen özlemi arttırmaktadır.

  Çin otu kaplama ile yapılan şemsiye ve kamelyalar ile siz de hem kendiniz için hem de misafirleriniz için büyüleyici egzotik mekanlara sahip olabilirsiniz.

  Çin Otu Kaplama

  Çin otu kaplama ustalık ve tecrübe gerektiren bir alan olduğu gibi eğimi olmayan çatı ve gölgeliklerde kolaylıkla yapılabilmektedir. Ancak eğimli çatı ve gölgeliklerde ya da hasır plaj şemsiyelerinde uygulanması ustalık istemektedir.

  Çin Otu ile birbirinden harika ve egzotik kamelya ve hasır şemsiye modellerimizi sayfanın altında galeri kısmından inceleyebilirsiniz.

  Çin Otu Uygulama Alanları

  1. Kamelya ve Çardaklar,
  2. Bungalov çatıları,
  3. Kulübe çatıları ve gölgelikleri,
  4. Sahil bölgesindeki büfe ve kafelerin çatıları
  5. Hasır plaj şemsiyelerinde
  6. Bahçe şemsiye ve bahçe gölgeliklere çin otu uygulanabilmektedir.


  Çin Otu Fiyatları

  Çin otu fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Çin otu kaplaması profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılacak ise çin otu fiyatları işçilik ve ürün ile birlikte olacaktır.

  Çin otu modellerimiz ve çin otu fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


  Çin Otu Kaplamanın Avantajları

  1. Çin otu dekorasyon uygulamaları, saz çatı ve kamış çatı uygulamalarına göre daha uygun maliyetlidirler.
  2. Çin otu ve doğal ot kaplamalar ile mekanlarınızda tropikal bir hava estirebilirsiniz.
  3. Doğal ve doğa ile iç içe mekanlar size huzur verir ve stresinizi unutturur. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizde harika vakitler geçirebileceğiniz huzur verici mekanlarınız olur
  4. Çin otu kaplamalar %100 doğal malzemeler ile yapıldığı için insan sağlığına herhangi bir .tehdit oluşturmaz. Tam aksine huzur ve dinginlik getirecektir.
    

  Diğer Ürün ve Hizmetlerimizi İnceleyin