Saz Hasır Bambu

Kamış Hasır

Kamış hasır uygulama ve hizmetlerimizi inceleyeniz. Kamış hasır dekorasyon uygulama ve ürünlerimiz için detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşınız.

Kamış Hasır Özellikleri

  1. %100 doğal ürün
  2. Ürün ebatları : 2m x 5m ve 2.60 m x 5m
  3. Kamış hasırlar rulo şekilde ve birbirine misina ip ile bağlı bir şekilde gönderilmektedir.

Kamış Hasır Kullanım Alanları

  • Kamis hasır cok eski yıllardır ev ve çardak çatı ve kaplamalarında, gölgelik ve çatı olarak kullanılmaktaydı. 
  • Kamış hasırlar iyi bir izolasyon sağladığı için eskiden zemin ve duvar kaplamaları olarak alt katmanlara ya da üst katmanlara katlanmaktadır. 
  • Günümüzde strafor gibi yalıtım malzemelerinin artması ile kamış hasır daha çok dekorasyon amacı ile kullanılan bir malzemeye dönüştü.
  • Kamış hasır hasır çit ve çatı ve kaplamalarında hasır gölgelik ve hasır dekorasyon olarak kullanılan bir malzemedir.

 

Kamışın doğallığı ve zerafeti huzur veren mekanlara dönüşüyor. Kamış hasırın sanatla buluştuğu uygulamalarımız inceleyeniz.

 

Neden Kamış Hasır?

Kamış hasır doğal bir malzemedir. Doğa ile iç içe mekanlar yaratabilirsiniz.

Kamış hasır iyi bir şekilde uygulandığı zaman hem şık, modern ve dayanıklı bir yapıya sahip olursunuz. Kamış hasır kaplama ısı yalıtımı sağlar.

Kamış hasır uygulamalar usta kişiler tarafından yapıldığında çok dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar. Kamış hasır çatıları  sağlılkı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kamış hasırlar bir çok alanda iç ve dış dekorasyonda kullanılmaktadır.

 


Kamış Hasır Fiyatları

Kamış hasır rulo olarak Türkiye'nin her yerine satışlarımız mevcuttur. Kamış hasır toptan ve perakende fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 


Kamış hasır rulo ürünlerimiz hakkında detaylı  fiyat bilgisi almak için bze ulaşınız. Türkiye'nin her yerinde kamış hasır ürünlerimizi göndermekteyiz. Hasır dekorasyon, hasır çit, hasır gölgelik ve hasır duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılan kamış hasırların kullanımı kolay ve uygun maliyetlidir.