Saz Hasır Bambu

Kamış Hasır

Kamış hasır uygulama ve hizmetlerimizi inceleyeniz. Kamış Hasır dekorasyon hizmetlerimiz için detaylı bilgi ve kamış hasır fiyatlarımız için bize ulaşınız.

Kamış Hasır Özellikleri

 1. %100 doğal ürün
 2. Ürün ebatları : 2m x 5m ve 2.60 m x 5m
 3. Kamış hasırlar rulo şekilde ve birbirine misina ip ile bağlı bir şekilde gönderilmektedir.

Kamış Hasır Kullanım Alanları

 • Kamis hasır cok eski yıllardır ev ve çardak çatı ve kaplamalarında, gölgelik ve hasır çatı olarak kullanılmaktaydı. 
 • Kamış hasırlar iyi bir izolasyon sağladığı için eskiden zemin ve duvar kaplamaları olarak alt katmanlara ya da üst katmanlara katlanmaktadır. 
 • Günümüzde strafor gibi yalıtım malzemelerinin artması ile kamış hasır daha çok  hasır dekorasyon uygulamalarında ile kullanılan bir malzemeye dönüştü.
 • Kamış hasır hasır çit ve çatı ve kaplamalarında hasır gölgelik ve hasır dekorasyon olarak kullanılan bir malzemedir.
 • Ürünlerimiz doğal bahçe çiti olarak kamış çit ve bambu çit olarak ta kullanılmaktadır. Bambu kamış çitlerimiz ile birlikte kullanarak daha sağlam hasır gölgelik ve kamış çit uygulamaları yapılabilmektedir. Bambu kamış çit ürünümüzü inceleyiniz.

 

Kamışın doğallığı ve zerafeti huzur veren mekanlara dönüşüyor. Kamış hasırın sanatla buluştuğu uygulamalarımız inceleyeniz.

 

Neden Kamış Hasır?

 • Kamış hasır doğal bir malzemedir. Doğa ile iç içe mekanlar yaratabilirsiniz.
 • Kamış hasır iyi bir şekilde uygulandığı zaman hem şık, modern ve dayanıklı bir yapıya sahip olursunuz. Kamış hasır kaplama ısı yalıtımı sağlar.
 • Kamış hasır uygulamalar usta kişiler tarafından yapıldığında çok dayanıklı ve uzun ömürlü olurlar. Kamış hasır çatıları  sağlılkı bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Kamış hasırlar bir çok alanda iç ve dış dekorasyonda kullanılmaktadır.
 • Tel örgü sistemlerinin ve panel çit sistemlerinizin üzerine hasır çit rulo olarak plastik klipsler ya da galvanizli teller ile pratik ve ekonomik bir şekilde çevreleyebilirsiniz.

 


Kamış Hasır Fiyatları

Türkiye Geneli Kamış Hasır Satışlarımız Mevcuttur

Kamış hasır rulo olarak Türkiye'nin her yerine satışlarımız mevcuttur. Kamış hasır toptan ve perakende fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Ürün sipariş sürecinde müşteri hizmetlerimizden uygulama ve ürün seçimi hakkında ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Kamış hasır siparişlerinizde aynı gün ya da hemen ertesi gün kargoya vermekteyiz. Pandemi sürecinde yaşanabilecek kargo gecikmeleri için size önceden bilgi vereceğiz.

 • Kamış hasır fiyatlarımız uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve şekline göre değişiklik göstermektedir.
 • Müşteri hizmetlerimiz ile nekadar ürün alacağınızı alanlarınızı tarif ederek öğrenebilirsiniz.
 • Uygulamanıza uygun ürünlerinizi istenilen ebat ve ölçülerde hazırlayarak size gönderim sağlamaktayız.


Kamış hasır rulo ürünlerimiz hakkında detaylı  fiyat bilgisi almak için bze ulaşınız. Türkiye'nin her yerinde kamış hasır ürünlerimizi göndermekteyiz. Hasır dekorasyon, hasır çit, hasır gölgelik ve hasır duvar ve tavan kaplaması olarak kullanılan kamış hasırların kullanımı kolay ve uygun maliyetlidir.

Sık Sorulan Sorular

Kamış hasır doğal bir malzemedir. Kamış hasır saz kamışlarının birleştirilmesi ile yapılmaktadır. Bu birleştime misina ipler ile sağlanmaktadır. Kamış hasır birleştirilme işlemi fabrikasyon makinalar ile yapılmakatdır. Bambu kamış ürünlerden bu yönden farklıdır.

Bambu kamış kargı ürünleri el ile tzgah üzerinde çelik teller ile birleştirilmektedir. Kamış hasır üretiminde kullanılan saz kamışları daha ince bir dokuya sahip olduğu için bu işlem misina ipler ile yapılıyor.

Kamış hasır denilmesinin nedeni artık hasır kelimesinin bir üründen çok bir uygulama tekniğini ve birleştirilmiş rulo ve halı şeklinde bir ürünü temsil etmesinden kaynaklanmakatdır.Hasır dekorasyonda kullanılan diğer ürünlerimiz gibi bambu hasır, saz hasır gibi kamış hasır da saz kamışlarının hasır haline yani yaygı şekline getirilmiş olduğunu idade etmektedir.

Kamış hasır siparişlerinizi web sitemizde iletişim numarımız ya da whatsapp hattımızı arayarak verebilirsiniz. Kullanılacak alanın büyüklüğüne, tasarımına ve uygulama yapılacak malzemeye göre fiyatlarımız değişmektedir.

Müşteri temsilcimiz ile görüşerek hangi üründen nekadar kullanılacağınızı tespit edip ürünüzü kargoya hızlı bir şekilde kargoya vermekteyiz. Ödemelerinizi EFT ya da Havale ile yapabilirsiniz.

Evet. kamış hasır rulo şekilde montaja hazır bir üründür. Müşteri hizmetlerimi ile görüşerek gerekli montaj bilgisini öğrenebilirsiniz. Bahçe çiti ya da hasır çatı uygulaması için ayrı ayrı teknik bilgi vermekteyiz.

Diğer Ürün ve Hizmetlerimizi İnceleyin