Saz Hasır Bambu

Bitki Destek Çubuğu

Bitki Destek Çubuklarımız

Bitki destek çubukları bitkilerin ve fidanların büyemesi ve gelişimi sırasında büyük önem taşımaktadır. Bitkinin ve fidanın sağlıklı gelişmesi sırasında dallarının kırılmadan meyvenizin ve sebzenizin yeterli güneşi almasını sağlar. 

%100 Doğal Bambu Kargılar

 

Bitki destek çubuklarımız plastik ya da doğal olmayan malzemeler değildir. Bitki destek çubuklarımız %100 doğal yerli bambu dediğimiz kalın ve dayanıklı bambu görünümlü kamış kargılardır. Her bitki destek çubuğumuz size gönderdiğimiz paketin içerisinde ayrı ayrı olacak şekilde konulmaktadır. İstediğiniz uzunlukta bitki destek ve fidan destek çubuklarını göndermekteyiz.

Bitki destek çubuklarının doğal malzemelerden tercih edilmesi her hangi bir kimyasal teması ve toksik açığa ıkmasını engeller. Kullandığımız bitki destek çubukları doğal bambu kamışlar olduğu için güneş ile ve bitki ile temasında hiç bir sakınca yoktur sağlıklı ve doğaldır.

Bitki Destek Çubuğu Özellikleri

  1. %100 Doğal Bambu görünümlü kalın kamış kargılardır.
  2. 2m, 2.5m ve 3m uzunluğunda olan bitki destek çubuklarımızı size istediğiniz boyutlarda gönderim sağlayabiliriz. Dilerseniz siz de ürün geldikten sonra keserek istediğiniz boyutlarda kullanabilirsiniz.
  3. Bitki destek çubuklarımız doğa dostu olduğu için hobi bahçelerinde de kullandığınız takdirde bahçenizin doğal görüntüsünü bozmayacaktır.

 

Fidan Destek Çubuklarımızın Kullanım Alanları

  1. Bitki destek çubuklarımız, tarla, bahçe ve seralarda rahatlıkla kullanılmaktadır.
  2. Toprağa kolay saplanması ve sağlam olması nedeniyle kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.
  3. Fasulye, fidan, domates  ve asma fidanlarınız için birki destek çubuğu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

Bitki Destek Çubuğu Görselleri