Saz Hasır Bambu

Bitki Destek Çubuğu

Bitki Destek Çubuklarımız

Bitki destek çubukları bitkilerin ve fidanların büyemesi ve gelişimi sırasında büyük önem taşımaktadır. Bitkinin ve fidanın sağlıklı gelişmesi sırasında dallarının kırılmadan meyvenizin ve sebzenizin yeterli güneşi almasını sağlar. 

%100 Doğal Bambu Kargılar

Bitki destek çubuklarımız plastik ya da doğal olmayan malzemeler değildir. Bitki destek çubuklarımız %100 doğal yerli bambu dediğimiz kalın ve dayanıklı bambu görünümlü bambu kargılardır. Her bitki destek çubuğumuz size gönderdiğimiz paketin içerisinde ayrı ayrı olacak şekilde konulmaktadır. İstediğiniz uzunlukta bitki destek ve fidan destek çubuklarını göndermekteyiz.

Bitki destek çubuklarının doğal malzemelerden tercih edilmesi her hangi bir kimyasal teması ve toksik açığa ıkmasını engeller. Kullandığımız bitki destek çubukları doğal bambu kamışlar olduğu için güneş ile ve bitki ile temasında hiç bir sakınca yoktur sağlıklı ve doğaldır.

Bitki Destek Çubuğu Özellikleri

  1. %100 Doğal Bambu görünümlü kalın kamış kargılardır.
  2. 2m, 2.5m ve 3m uzunluğunda olan bitki destek çubuklarımızı size istediğiniz boyutlarda gönderim sağlayabiliriz. Dilerseniz siz de ürün geldikten sonra keserek istediğiniz boyutlarda kullanabilirsiniz.
  3. Bitki destek çubuklarımız doğa dostu olduğu için hobi bahçelerinde de kullandığınız takdirde bahçenizin doğal görüntüsünü bozmayacaktır.

Fidan Destek Çubuklarımızın Kullanım Alanları

  1. Bitki destek çubuklarımız, tarla, bahçe ve seralarda rahatlıkla kullanılmaktadır.
  2. Toprağa kolay saplanması ve sağlam olması nedeniyle kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.
  3. Fasulye, fidan, domates  ve asma fidanlarınız için birki destek çubuğu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  4. Bitki destek çubukları aynı zamanda bambu dekorasyon uygulamalarında da kullanılmaktadır.

Bitki Destek Çubukları Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bitki destek çubuğunuz kesinlikle demir veya metal olmamalodor. Doğal bir malzeme olursa her hangi bir sağlığa zarar verecek bir durum ortaya çıkmayacaktır. fidan destek çubuklarınız, kamış, kargı ürünleri, ağaç dalı, bambu çubuk gibi ürünler olabilir.

Desteklenecek olan bitkinin 2-3 santim yanına bitki destek çubuğunu sağlam bir şekilde yerleştiriniz. bitki destek çubuğu ile bitlkinizi bağlamak için demir ya da her hangi bir tel kullanmayınız. Çünkü güneş ışınları ile birlikte teller çok fazla ısınarak bitkiye zarar vermektedir.

Bitkilerinizi bağlamak için ip kullanmanız en doğru seçim olacaktır. Normal bir ip te olablir ya da özel olarak satılan bitki bağlama ipleri kullanabilirsiniz.

Bambu kamış kargı ürünümüz ile bitkinizi 20 -30 cm ara ile bağlayabilirsiniz. iplari bağlarken fidana ve bitkiye zarar vermemek için sekiz şeklinde yani çaprazlama bağlama tekniği kullanabilirsiniz.

Eğer bitki destek çubuğu kullanımı ve bağlanması hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınız düşünüyorsanız youtbe üzerinden faydalı videolar izleyebilirsiniz.

Bitki ve Fidan Destek Çubuğu Fiyatları 

Toptan ve Perakende Satışlarımız Mevcuttur.

Bitki ve fidan destek çubuklarımız sağlam ve uzun ömürlü kargı çubuklardır.  3 Metre kadar uzunluğunda olan kargı çubuklarımızı dilediğiniz ölçü ve sayıda sizler için hazırlayarak kargo ile göndermekteyiz.

Bitki destek çubuğu fiyatlarımız toptan ve perakende olarak değişiklik göstermektedir. Seralar için toptan fidan destek çubuğu satışlarımız mevcut olmakla birlikte hemen fiyat almak için web sayfamız üzerindeki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir ya da whatsapp müşteri hattımızdan bize yazabilirsiniz.

Bitki Destek Çubuğu Görselleri