Saz Hasır Bambu

Bambu Dekorasyon

SAZ HASIR BAMBU olarak bambu dekorasyonda tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz. 5 Yıldızlı otellerin tercihi bambu dekorasyonda kaliteli işçilik ve yaratıcı fikirlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bambu Dekorasyon Zerafet ve Doğallık

Bambu dekorasyon ürünleri günümüzde en çok tercih edilen dekorasyon malzemleri arasında ilk sıralardadır. Doğal dokusu ve doğallığı adeta kendine çeken egzotik havası ile turizm işletmleri ve 5 yıldızlı oteller tarafından çok yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Bambu ağacının meyveleri olan bam bu çubuklar "Doğruluk ve Sabırın" simesi olarak bambu dekorasyonda uzun yıllar dayanan doğal ve şık mekanlar yaratmaya olanak sağlıyor.

Bambu Dekorasyon

Neden Bambu Dekorasyon?

  • Bambu dekorasyonda kullanılan bambu çubuklar dayanıklı ve sağlıklıdır.
  • Bambu çok şık ve doğal bir görünüme sahiptir.
  • Mekanlara şık, modern ve egzotik bir hava getirebilirsiniz.
  • Bambu duvar ve tavan kaplamalarında ile kaliteli bir ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz.
  • Bambu dekorasyon ürün ve uygulamalarımız ile iç ve dış dekorasyonda modern, doğal ve egzotik mekanlara sahip olabilirsiniz. 
  • Bambu çubuklar, sağlam, sağlıklı ve uzun ömürlü oldukları için çok kullanışlıdırlar.
  • İç ve dış mekanlarınızda duvar kaplama, tavan kaplama gibi uygulamalar ile çok farklı ve şık tasarımlara sahip olunabilmektedir.

 

Bambu Dekorasyon

Bambu Dekorasyon Fikirleri

Bambu Dekorasyonda sınır yoktur. 

Bambu dış dekorasyonda ise çok yaygın ve çok farklı kullanımlara sahiptir. Bambu çatı, bambu gölgelik, bambu çit gibi yaygın uygulamalarımız mevcuttur.

Bambu dekor çubukları evinizde işyerinizde birçok yerde kullanabilirsiniz. iç mekanlarda kullanıldığı gibi dış mekanlarda da çok yaygın ve farklı kullanımları mevcuttur. 

Bambu çubukların iç ve dış dekorasyon da kullanımını tamamen sizin zevkinize ve hayal gücüne bağlı olarak çok farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Bambu kamış çubuklar ile bambu çit ve bambu gölgelik uygulamalarınızı kendiniz de yapabilirsiniz. Bambu çatı malzemsi yerli bambu kamış ürünlerimizi inceleyeniz.

 

Örneğin bahçe duvarınızın bir kısmında kullanabilirsiniz, banyonuzda lavabo arkası kısımlarında, oturma odasında,  açık mutfak ile salonu ayırmak için araya bambu çubuklardan güzel bir bambu dekorasyon yapılabilir.

Bambu Dekorasyon

 

Bambu dekorasyon da sınırlama yoktur. Tamamen sizin hayal gücünüze ve Usta'nın sizi doğru bilgilendirmesini bağlı olarak çok güzel ve tam hayalinizdeki doğal mekanlara sahip olabilirsiniz.

Yazımızda sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz kendi işlerimizden ve dünya üzerinde uygulamaları yapılmış bambu dekorasyon ve hasır dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz.

Eğer bunların içerisinde beğendiklerimiz ya da sizin istediğiniz başka bir bambu dekorasyon fikri var ise bize iletiniz.

Sizler için en iyi bambu dekorasyon uygulamalarımızı yapabiliriz.